KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997279
nr 1499 7279
Oidentifierad konstnär. Stadsgården, ej signerad. Olja på duk, 77x108 cm, yttermått inklusive ram: 95x126 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:13:26
31/10 17:22:19